W BUDOWIE...

Jeszcze potwierdzamy osoby w teamie i budujemy ich profile z portfolio. Zapisz się do newslettera jeśli chcesz być poinformowany/a o wielkiej premierze.

lukejascz_sims_betoniara_paint.png
 
IMG_7925.JPG

LUKE JASCZ

CEO, fotograf i dyrektor kreatywny

Przez jakiś czas robił zdjęcia modowe i portfolia modelingowe, teraz tworzy głównie teledyski, zdjęcia wizerunkowe, formy wideo i art directing do kampanii różnych marek i dla różnych artystów. W CyberEgo™ łączy część swoich zaufanych kontaktów w jedną całość, aby działało się sprawniej i przyjemniej, niosąc klientom wizerunek na poziomie konsumenckim.

ANKA SZWEC

Scenografka, rzeźbiarka i ilustratorka

Od kilku lat zajmuje się scenografią i kostiumami na planach seriali, reklam i klipów. Czujnym okiem podgląda nowe trendy i wdraża je w swoje własne zadania o szerokiem spektrum: od tworzenia customowych etykiet na produkty, przez tworzenie ubrań do stylizacji teledysków, po tworze

anka-2.jpg
marysia-1.jpg

MARYSIA DUDA

Stylistka, kostiumografka

Doświadczenie zdobyła poznając dobrze branżę z kilku różnych perspektyw, pozwalając sobie na szukanie odpowiedniego dla siebie miejsca. Obecnie porusza się swobodnie między projektami modowymi i kostiumowymi realizowanymi na planach reklam, sesjach zdjęciowych i w teatrze. Dzięki zbudowaniu obszernej bazy kontaktów, poza pracą kreatywną odkrywa przyjemność w produkcji i w przyszłości chce rozwijać ten kierunek.

NATALIA NAOMI

Fotografka

Zaczynała od tworzenia muzyki i założenia własnego zespołu muzycznego. Równolegle rozwijała zainteresowanie sztuką nowych mediów realizując sesje zdjęciowe i nagrywając krótkometrażowe filmy z życia codziennego. Jej twórczość skupia się wokół tworzenia muzyki, nagrywania podcastów i krótkich wywiadów, robienia sesji zdjęciowych i pisania scenariuszy do filmów, które chce zrealizować w przyszłości.

natalia-2.jpg
IMG_7888_edited.jpg

JANEK RUSZEL

Fotograf

Kocha podróże, szczególnie autostopem, jest instruktorem wind i kite surfingu, w wakacje spędził kilka miesięcy wykonując prace na wysokościach i chciałby to jeszcze kiedyś powtórzyć. Jego energia, otwartość i komunikatywność sprawiają, że każdy czuje się przy nim dobrze i swobodnie.

JAKUB OWCZAREK

Fotograf

Wypracowany na przestrzeni lat niepowtarzalny styl fotografii jest znakiem rozpoznawczym Kuby. Jego zdjęcia można poznać po jaskrawych kolorach o mocnym nasyceniu, użyciu flesza i nietypowych obiektach, którym Kuba hobbystycznie robi zdjęcia przy każdej okazji. Jak sam o sobie mówi, często "czuje się jak kosmita, który przyleciał z innej planety i dokumentuje świat swoimi oczami".

Portfolio dostępne wkrótce
IMG_7891_edited.jpg
pawel-1.jpg

PAWEŁ KOCAN

Fotograf, DJ

Fotograf i producent muzyczny, który na codzień pracuje przy sesjach zdjęciowych e-commerce, a w czasie wolnym poświęca się muzyce, autorskim projektom i rozwijaniu swojego wydarzenia "Festiwalik".

Portfolio dostępne wkrótce

ZODIA

Modelka, artystka, twarz firmy

Zodia jest modelką, piosenkarką i producentką muzyczną.

Portfolio dostępne wkrótce
zodia-1.jpg
wojtek-1.jpg

WOJTEK PIETRYKA

Artysta 3D

To opis członka lub członkini Twojego zespołu. To miejsce na opis konkretnego stanowiska i osoby, która je zajmuje. Można dodać tu krótką biografię. Możesz także napisać, jaki jest wkład tej konkretnej osoby w sukces całego zespołu.

Portfolio dostępne wkrótce

TEODOR KAŁWAK

Artysta 3D

To opis członka lub członkini Twojego zespołu. To miejsce na opis konkretnego stanowiska i osoby, która je zajmuje. Można dodać tu krótką biografię. Możesz także napisać, jaki jest wkład tej konkretnej osoby w sukces całego zespołu.

Portfolio dostępne wkrótce
teodor-1.jpg

Aby dowiedzieć się więcej o członkach teamu, przeczytaj zakładkę z ich portfolio. Do każdego zlecenia wybieramy osoby w ramach stylu i budżetu, którym dysponujesz, i każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.